O NASGospodarze

Imagen Img
DOM WCZASOWY u KOLBRECKICH

Wśród dzisiejszego zgiełku i pośpiechu, które nieodzownie nam towarzysza w życiu codziennym proponujemy zatrzymać się na chwilę i tym samym serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Domu Wczasowego u Kolbreckich. Obiekt jest położony w bardzo malowniczej, podhalańskiej miejscowości – w Białym Dunajcu, nieopodal Zakopanego. Miesci się nad rzeka Biały Dunajec, u podnóża Tatr.

Gospodarzami Domu Wczasowego u Kolbreckich jest dwójka niezwykle utalentowanych artystów, ludzi otwartych, z wielkim sercem, niezwykle ciepłych: kontrabasista zespołu DIKANDA - Grzegorz Kolbrecki oraz wokalistka, kontrabasistka i kompozytorka – Małgorzata Babiarz, bliżej znana jako MEGITZA. Zapraszamy do nas ludzi kreatywnych, spontanicznych, otwartych, chętnych do poszerzania swych doświadczeń i zgłębiania odmiennej mentalnosci, lubiacych przygody oraz tych, którym zależy na wyciszeniu, romantyków. Dom Wczasowy u Kolbreckich został utworzony z mysla o ludziach, o nowych znajomosciach, przyjaciołach, o poszerzaniu horyzontów. Obiekt jest położony w urokliwym, zacisznym miejscu, z dala od Zakopianki, od turystycznego przesytu, z jakim można się spotkać zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Tutaj można wypoczać w ciszy, w pełni oddać się relaksowi i obcowaniu z pięknem górskiej natury.

Atrakcyjnosci temu miejscu dodaje fakt, iż mimo niewielkich rozmiarów miejscowości, bez problemu można się tu dostać autobusem, czy pociagiem. Klimatyczna sala konferencyjna to uzupełnienie naszej bazy noclegowej, w skład której wchodzi kilkanaście przytulnych pokoi. Ku zaciesnieniu więzi z naszymi gosćmi organizujemy biesiady z muzyka góralska oraz kuligi i ogniska. Nieopodal znajduja się liczne sklepy, boiska sportowe oraz biblioteka. W pobliskich Szaflarach mamy słynne termy, do których warto się wybrać, no i oczywiście warto wybrać się do Zakopanego na spacer po Krupówkach.

Dom Wczasowy u Kolbreckich to doskonałe miejsce na letnie wypady w góry, zimowe wyjazdy na narty, spotkania biznesowe, szkolenia czy imprezy integracyjne. Nasze noclegi zapewnia Państwu spokojny wypoczynek, a jedyna w swoim rodzaju atmosfera tego miejsca sprawi, że będa Państwo do nas wracać jak do domu.

MEGITZA
DIKANDA